Letos na podzim zamýšlíme zorganizovat neformální diskusní setkání přátel učení Emanuela Swedenborga – s cílem vzájemně se v otevřené atmosféře inspirovat a diskutovat o otázkách, které nás zajímají, a také se lépe poznat a užít si příjemně strávené společné chvíle.

Před tím, než začneme toto setkání připravovat, potřebovali bychom vědět, kolik lidí by mělo zájem přijít a jaké jsou Vaše představy a možnosti. Prozatím předběžně uvažujeme o 2denním víkendovém setkání v září nebo říjnu na Svaté Hoře v Příbrami, které by obsahovalo: krátký úvod a nástin možných témat k diskuzi, volnou diskuzi na libovolná témata a společný výlet  po okolí. Moderátory setkání budou Martin Krejza, Radko Štefan a Lenka Máchová.

Máte-li o takové setkání předběžný zájem, napište nám to prosím na adresu info@swedenborg.cz. Následně bychom Vás informovali s dalšími upřesňujícími informacemi.

Ve své prozatím nezávazné přihlášce uveďte prosím své jméno a údaje, na které Vás můžeme kontaktovat. Dále bychom od Vás rádi znali:

  • Vaše preference ohledně doby, délky a místa setkání
  • témata, o kterých byste rádi s ostatními hovořili
  • cokoli dalšího, co byste nám k této plánované akci chtěli sdělit.

Těšíme se na Vaši odezvu i na případné osobní setkání!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *